Uludağ Üniversitesi Sağlık Merkezine Personel alımı başvuruları başladı

Bursa Uludağ Üniversitesi sağlık uygulama ve araştırma merkezinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. Üniversitelerde çalışmak isteyen kişiler için uygun olan ilana başvurular için 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) girmiş olmaları gerekmektedir.

Üniversiteler bünyelerinde bulunan hastanelere sağlık personeli almaktadır. Bu ilanları güncel bir şekilde sizlere sunmaktayız. En çok alım hemşire pozisyonuna yapılmaktadır. Bunun dışında sağlık teknikeri alımı da azımsanmayacak kadar fazladır. 2016 KPSS sınav puanı ile yapılan alımlarda sona yaklaşmaktayız. 2017 KPSS sınavının yapılması ile birlikte alımların 2016 değil de 2017 KPSS sınavı ile yapılmasını beklemekteyiz.

Konu başlığımıza dönersek Uludağ Üniversitesi sağlık personeli alımı için 657 sayılı DMK’nın 48. maddesindeki şartları taşımak, 2016 KPSS P3 puan türüne sahip olmak, son 1 yıldır sözleşmeli olarak çalışmamış olmak, erkek adaylar için askerliği yapmış ya da tecilli olma genel şartları bulunmaktadır.

Başvurular 22 Haziran 2017 tarihine kadar www.uludag.edu.tr adresinden temin edecekleri İş Başvuru Formunu doldurarak Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İnsan Kaynakları Birimi’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru sırasında Diploma fotokopisi, KPSS B Grubu P3 puanı gösterir belge, 1 fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, iş başvuru formunu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Uludağ Üniversitesi Personel Alımı Pozisyonları ve Özel Şartları

  • HEMŞİRE (50)

Fakülte veya Yüksekokulların 4 yıllık Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümü’nden mezun olmak (Lisans)

  • SAĞLIK TEKNİKERİ (Laboratuvar, Patoloji, Radyoloji, Anestezi) (10)

Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar veya Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği programlarından mezun olmak (önlisans), Üniversitelerin Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar Teknikerliği veya Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği programlarından mezun olmak (önlisans) ve Kamu Hastanelerinin Patoloji Laboratuvarlarında immünohistokimya, histokimya ve frozen ünitelerinde en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek, Üniversitelerin Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programından (Radyoloji) mezun olmak (önlisans), Üniversitelerin Anestezi veya Anestezi Teknikerliği Programından mezun olmak (önlisans)

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
NEÜ Meram Tıp Fakültesi Memur alımı yapacağını duyurdu

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi bünyesinde çalışacak KPSS şartı olmadan Avukat alımı yapacaktır. Başvurular 20 Haziran 2017 tarihinde sona...

Kapat