Uşak Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı ilanı

Uşak Üniversitesi boş olan akademik kadrolarına öğretim üyesi alımı yapacak. Üniversite rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarına akademisyen alımı yapılacağı, Profesör kadrosunun devamlı statüde olacağı belirtildi.

Uşak Üniversitesi akademik personel alımı ilanı başvuruları şahsen yapılacaktır. Ayrıca başvuruda bulunacak adaylar http://personel.usak.edu.tr/1367 adresinden temin edecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Bunun yanında öğrenim belgesi, nüfus cüzdanı ve 2 adet fotoğraf da yanlarında bulunmalıdır.

Başvuruda bulunacak adaylarda aranan özel şartlar nelerdir?

1) Profesör kadroları için  Bilimsel çalışma-yayınlarının listeleriyle birer örneklerini, doçentlik belgesi ve özgeçmişlerini içeren (6 takım) yayın dosyaları ve özgeçmişleriyle yayın listelerinin bulunduğu 6 adet CD ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır.

2) Doçent kadroları için; Bilimsel çalışma-yayınlarının listeleriyle birer örneklerini, doçentlik belgesi ve özgeçmişlerini içeren (4 takım) yayın dosyaları ve özgeçmişleriyle yayın listelerinin bulunduğu 4 adet CD ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır.

3) Yardımcı Doçent kadroları için; Yabancı dil belgesi, Doktora diploması, bilimsel çalışma-yayınlarının listeleriyle birer örneklerini, özgeçmişlerini içeren (4 takım) yayın dosyaları ve özgeçmişleriyle yayın listelerinin bulunduğu 4 adet CD ile ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Uşak Üniversitesi Akademik Personel Alımı yapan Fakülteler ve Bölümler

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası önlisans mezunu personel alımı yapılan şubeler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.