Vakıfbank Katılım Bankası Personel Alımı İlanları 2017

Günümüzde katılım bankaları hızla açılmaktadır. Açılan buyeni bankacılık sistemi bir çok kişi için istihdam alanı sağlamaktadır. Bir çok normal banka personel alımlarını az az gerçekleştirirken yeni açılan katılım bankaları büyük çaplı personel alımları yapmaktadır.

Katılım bankaları personel alımları 2017 yılında da büyüyerek devam edecek çünkü katılım bankalarının her ilde şubesi bulunmamaktadır. 2017 yılında yeni şubeler açılacaktır. Bu da yeni iş imkanı olacak anlamına gelecektir.

Şimdi sizlere Vakıf Katılım Bankası personel alımı hakkında bilgi vereceğim.Vakıf Katılım Bankası yayında olan genel başvuru ilanı için adaylardan cv almaya devam etmektedir. Vakıf Katılım Bankası A.Ş’nin genel başvuru ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar ilanın kapanış tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Vakıf Katılım Bankasının personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların banka tarafından belirlenmiş olan başvuru şartlarını yerine getirebiliyor olması gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki genel başvuru şartlarını inceleyebilirler.

Vakıf Katılım Bankası İş Başvuru Şartları:

  • Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,
  • Katılım bankacılığı alanında tecrübeli,
  • İletişim kabiliyeti gelişmiş,
  • Analitik düşünebilen,
  • Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli,
  • Banka tecrübesi olmayan adaylar için; erkeklerde 30, bayanlarda 28 yaşını aşmamış olmak.
  • Banka tecrübesi olmayan adaylar için ihtiyaç durumuna göre işe alım sınavı yapılabilecek olup, başarılı olan adaylar mülakata davet edilecektir.

Yukarıda Vakıf Katılım Bankası’nın genel başvuru ilanına ait başvuru şartlarını sizler için sıraladık. Eğer sizde yukarıdaki başvuru şartlarına uygun özelliklere sahipseniz vakit kaybetmeden bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Banka ve diğer büyük kurumlar personel ihtiyacı olması durumunda genel başvuru ilanına cv göndermiş olan adaylar için oluşturduğu cv havuzundan personel seçmektedir. Pozisyon için uygun olan adaylar mülakat görüşmesi için insan kaynakları departmanına davet edilerek işe alım sürecine dahil edilir.

Çalışanlarına bir takım sosyal haklar tanıyan Vakıf Katılım Bankası Özel sağlık sigortası, yemek kartı (ticket, multinet, sodexo vb.), prim gibi bir çok imkanı personellerine sunmaktadır. Vakıf Katılım Bankasında çalışmak isteyenlerin ilk olarak Genel Başvuru amacıyla aşağıdaki bağlantıdan özgeçmiş oluşturmasında yarar var.

Vakıf Katılım Bankası İş Başvurusu:

Banka personel alımı başvurularını kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır. Bundan dolayı bankaya direk başvuru yapma şansınız yoktur. https://goo.gl/1DFmuJ bağlantısı ile bankanın açık durumda bulunan kadrolarını görebilir ve sizlerin şartlarına uyan kadrolar var ise başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Gratis Bayilik Alma ve Açma Koşulları Neler?

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde sayılı firmalar arasında bulunan Gratis mağazaları bayiliği alma koşulları neler? Gratis bayisi olmak için hangi şartları...

Kapat