Yapı Kredi Bankası önlisans mezunu personel alımı yapılan şubeler

Ülkemizin en güvenilir bankalarından olan Yapı Kredi Bankası her yıl bünyesinde çalışmak üzere yeni personel alımı yapıyor. Bir çok banka önce yazılı sınav daha sonra da mülakat ile personellerini seçmektedir. Yapı Kredi Bankasında çalışmanın önü açık. Bankada çalışmaya başlayan personeller iş tecrübesi kazandıkça pozisyonlarında ve maaşlarında iyileşme yapılmaktadır.

Ülkemizde hizmet vermekte olan özel bankalar arasında büyük bir öneme sahip olan Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi Yetkilisi (Samsun) ve Tahsilat Yetkilisi alımı yapmaktadır. Yapı Kredi Bankası istihdam edeceği personelleri ihtiyacı olan şubelerde görevlendirecektir. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyenlerin Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu için bazı nitelikleri yerine getirebiliyor olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankasının kariyer sayfası üzerinden yayınladığı ilanlar arasında olan tahsilat yetkilisi pozisyonuna başvuru yapmak isteyenlerin öncelikle en az önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların 28 yaşını geçmemiş olması ve erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olmaları gerekiyor. Yine adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması istenen şartlar arasındadır. Ayrıca ikna kabiliyeti yüksek ve hedef odaklı çalışabilmek, takım çalışmasına yatkın olmak ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek gibi kriterler aranıyor.

Haberimizde bahsettiğimiz Çağrı Merkezi Yetkilisi için yine Yapı Kredi Bankası adaylardan en az önlisans mezunu ve 28 yaşını geçmemiş olan adayların başvuru yapabileceğini bildirmiştir. Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ikna kabiliyeti yüksek olan adaylar yayınlanan ilana başvuru yapabilirler. Kariyerine Yapı Kredi Bankasında devam etmek isteyenler aşağıdaki linki kullanarak detaylara ulaşabilirler. Bu detaylarda iş ilanları kısmı farklı aralıklarla açılmaktadır. Siz bağlantıya tıkladığınızda aktif iş ilanı olmayabilir. Bu da şu anda bankanın açık iş pozisyonu olmadığını göstermektedir. https://goo.gl/KPF8fx

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Fibabanka Personel Alımı ilanlarına başvuru nasıl yapılır?

Fibabanka şubeleri ülkemizde hızla yaygınlaşmaktadır. Şu anda ülkemizdeki 17 ilde şubeleri bulunmaktadır. Fibabanka personel alımı için ilan yayınlamıştır.

Kapat