Ziraat Katılım Bankası Personel Alımına kimler başvuruda bulunabilir?

Ziraat katılım bankası 2018 yılı için personel alımına başlıyor. 29 Mayıs 2015 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilk şubesi açılan ve o tarihten günümüze şube sayısını artıran Ziraat Katılım Bankası açtığı şubelere personel alımı yapacaktır. Başvurularında KPSS şartı aramamaktadır. Alacağı pozisyona uygun mezuniyet belgeniz olması yeterlidir. Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen kişiler Ziraat Katılım Bankasında çalışmak için başvuruda bulunabilirler. Çünkü banka kariyer fırsatları da sunmaktadır. Çalışma performansınıza göre kıdem alarak bankada yükselmeniz ve kariyer yapmanız mümkün olacaktır.

İlk şubesini İstanbul Eminönü’nde ikinci şubesini de Ankara Sincan’da 4 Haziran 2015’te açtı. Şu anda Türkiye genelinde 21 şubesi bulunmaktadır. Hızla büyümeye devam etmektedir. Bu büyümeye orantılı olarak müşteri potansiyeli artacak bu da personel ve eleman ihtiyacı doğuracaktır. Bundan dolayı başvuru yapmanızda fayda bulunmaktadır.

Ziraat Katılım Bankası aşağıdaki pozisyonlarda personel alacaktır. Umarız sizlere de uygun bir pozisyon bulunur.

  • Finansal Kurumlar / Muhabir İlişkiler Yetkilisi
  • Yatırım Bankacılığı Yetkilisi
  • İş Analisti – Bankacılık ve Hazine
  • Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi – Antalya
  • Muhasebe Standartları ve Süreç Yetkilisi
  • İnşaat Hizmetleri Yetkilisi

Yukarıda belirtmiş olduğumuz pozisyonlarda size uygun olan bölüm var ise https://kariyer.ziraatkatilim.com.tr/ilan/site.aspx adresinden başvuru yaparak iş sahibi olmak için ilk atmış olursunuz. Ziraat Katılım Bankası başvurulardan sonra yayınlayacağı tarihte başvuru yapan adayları mülakat için çağırmaktadır. Mülakat tarihi daha sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
ŞOK Market Mazağa Personeli iş başvuru formu 2018

Perakende sektörünce öncü mağazalardan olan ŞOK Market mağaza görevlisi alımı için başvuru formu yayınlamıştır. Lise mezunu olanlar formu doldurarak iş...

Kapat