Zonguldak Devrek Belediyesi büro işleri için işçi alımı yapıyor

Zonguldak Devrek ilçesi il merkezine 60 km. uzaklıkta olan ve 50 bin’den fazla nüfusa sahip bir ilçedir. İlçenin etrafı dağlar ile çevrilidir. İlçenin ekonomisi bir nevi dışa bağımlı diyebiliriz. İlçe halkının çoğu il merkezi ve Ereğli ilçesinde bulunan fabrikalarda çalışmak için göç etmiştir. İlçe etrafında bulunan Yedigöller milli parkı ve Bostandüzü mesire yeri yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmektedir.

Devrek Belediyesi bünyesinde çalışmak üzere belediyeler kanununa göre işçi alımı yapacaktır. Belediyeler işçi alımlarını daimi süreli ya da geçici şekilde alabilmektedirler. Geçici işçiler genellikle belirli bir işin yapılması için yetersiz kalan personele destek olmak amacı ile belirli süreli olarak işe alınan kişilerdir. Devrek Belediyesi de aynı şekilde geçici süreli işçi alımı yapacaktır.

Belediye Personel Alımı Şartları

  • En az ilköğretim mezunu olmak,
  • En fazla lise mezunu olmak,
  • MEB onaylı bilgisayar kullanım sertifikası sahibi olmak,
  • Zonguldak Devrek ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Belediye işe alacağı kişinin iş tanımı olarak halkla ilişkiler ve şikayet yönetimi biriminde çalışacaktır. Bundan dolayı şikayetleri kaydedebilmek için bilgisayar kullanımının iyi olması gerekmektedir. Ayrıca kalite yönetimi, işyeri organizasyonu, şikayet yönetimi gibi alanlarda tecrübeli olanlar avantajlı olacaklardır. İşe alınacak kişi belediyede 5 ay 29 gün çalışacaktır.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Doğaka Kalkınma Ajansı Personel Alımı duyurusu yayınlandı

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı merkezi Hayat'da olmak üzere Kahramanmaraş ve Osmaniye illerinin de kalkınması için çalışmalar yürütür. Kurum online başvuru...

Kapat