Banio Yapı Market personel alımı iş başvurusu


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/isku5911/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Antalya’da faaliyet yürüten Banio Yapı Market, 1993 yılında seramik ve yapı malzemeleri alanında başlamıştır. İlk başlarda Özka Yapı Ltd. Şti. adı altında toptan satış yapan şirket perakende sektöründe de faaliyetlerini yürütmek istemiş ve bunun üzerine Antalya Çevreyolu üzerine inşa ettiği Banio Yapı Market ile kendi markasını yaratmıştır. Şirket bu büyümesiyle orantılı olarak açık iş pozisyonlarında çalışmak üzere personel ve eleman alımları yapmaktadır. Şirketin Antalya dışında Eskişehir, Isparta, Mersin, İzmir ve Muğla’da da satış mağazaları bulunmaktadır.

Banio Yapı Market personel alımı başvurusu yapacak kişiler bazı personel alım şartlarını taşımalıdırlar. Yapı Market sektöründe hizmet veren Banio, yer döşemeleri, beyaz eşya, züccaciye, ısıtma ve soğutma, ev tekstili, hırdavat gibi farklı departmanlara sahiptir. Eğer bu ürünlerin hakkında bilgi sahibi iseniz ve iş tecrübeniz varsa iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun dışında aşağıdaki şartları da taşımanız gerekmektedir.

  • En az lise mezunu,
  • Seyahat engeli bulunmayan,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
  • Bazı departmanlar için MS Office programlarını kullanabilen ve mikro bilen,
  • Erkeklerin askerlik görevlerini yapmış olmaları gerekmektedir.

Banio Yapı Market iş başvurusu yapmayı düşünenler için iki farklı iş başvuru yöntemi yayınlamıştır. Buna göre ister şirketin internet sitesi üzerinden dolduracağınız form ile başvuru yapabilirsiniz. Eğer böyle başvuru yaparsanız genel iş başvurusu yapmış olursunuz ve sizin şirkete bildirdiğiniz özelliğinize uygun açık iş pozisyonu oluştuğunda şirket size dönüş yapar ve iş görüşmesi yaparak işe başlayabilirsiniz. Diğer başvuru şekli ise kariyer siteleri üzerinden şirketin yayınladığı açık pozisyona direk başvuru yapma yöntemidir. Burada hangi pozisyonda ve hangi şartlarda alım yapılacağını görür ve ona göre size uyuyorsa başvurunuzu yaparsınız.

Banio Yapı Market açık iş pozisyonları

  • Bilgi İşlem Sorumlusu (Antalya)
  • Mağaza Satış Danışmanı (Antalya, Eskişehir, Isparta, Mersin, İzmir, Muğla)

Şirkete başvuru yapacaklar öncelikle aşağıdaki bağlantıdan şu anda açık pozisyon olup olmadığını kontrol edip ondan sonra iş başvurusu yapmalıdır. İlanlar sürekli güncellendiğinden dolayı açık kodrolar sürekli değişmektedir. Açık pozisyon olup olmadığını aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

http://bit.ly/39LyW0q

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir