Belediyeye ekskavatör, beko loder operatörü ve büro işçisi alınacak

Belediye başkanlığı bünyesinde çalışmak üzere eskavatör operatörü, beko loder operatörü ve büro işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Bu alanda ehliyeti deneyimi ve bilgisi olanlar iş ilanları detaylarını inceleyip kendilerine uyması halinde iş başvurusu yapabilirler. Belediye işçi alımı işkur üzerinden yapılacaktır. İşkura kaydınız yok ise ücretsiz bir şekilde www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Belediyede çalışmak istiyorsanız aşağıdaki iş ilanı detaylarına bakmalısınız.

Operatör ve büro işçisi alımı ilanı Konya Decebucak Belediye başkanlığı tarafından yayınlanmıştır. Belediye fen işleri müdürlüğü tarafından yayınlanmış olan ilan detylarına göre 8-12 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye iş kurumu (İŞKUR) internet sitesinde yayına alınmış olacaktır. Bu tarihten önce ilan işkur sitesinde görünmeyecektir.

Operatör Başvurularında KPSS şartı aranmayacaktır

İş ilanında kamu personeli seçme sınavı puanının sadece büro personeli alımında kullanılacağı belirtilmiştir. ekskavatör ve beko loder operatörü alımlarında KPSS şartı aranmayacaktır. Öğrenim durumu şartlarına da uyulması gerekmektedir. Aynı şekilde operatör olacak kişilerin gerekli sürücü belgesine sahip olması şarttır.

Derebucak Belediyesi Hangi Kadrolara Kaç Kişi Alacak?

Belediye başkanlığının işkur üzerinden yapacağı alımdaki kontenjanlar da belli olmuştur. Buna göre aşağıdaki kadro ve sayıda personel işçi alımı yapılacaktır.

  • 1 kişi Ekskavatör Operatörü,
  • 2 kişi Beko Loder Operatörü,
  • 1 kişi Büro Personeli olmak üzere 4 kişilik kadro ayrılmıştır.

İşçi alımı ilçe düzeyinde yapılacaktır. Derebucak ilçesi dışında ikamet edenler iş başvurusu yapamayacaktır. İlçede en az 1 yıl ikamet ediyor olma şartı bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Belediyeye İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı başvuruları başladı başlıklı makalemizde belediye itfaiye eri alımı 2019, belediye zabıta memuru alımı 2019 ve ısparta iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
DP World Liman İşletmeleri Personel Alımı iş ilanı

2012 yılında kurulmuş olan DP World Liamn İşletmeleri A.Ş. farklı pozisyonlarda ve farklı şehirlerde çalışmak üzere personel alımları yapıyor. Türkiye'nin...

Kapat