Bim Online Başvuru ile Farklı Pozisyonlara Personel Alımı Yapıyor

34 Binden fazla çalışana sahip olan BİM, yeni personel alımları için iş ilanları yayınlamıştır. BİM’de kariyer yapmayı planlayan kişiler için bu yayınlanan iş ilanlarını incelemeli ve kendilerine uygun olan iş ilanı varsa ona başvuruda bulunmalıdır. Ülke geneli şehir merkezleri ve ilçe merkezilerinde faaliyetlerini yürüten şirket kendi alanında yarıştığı rakipleri arasında da ilk sırada yer almaktadır.

BİM internet sitesinde de bahsedildiği üzere başarısını çalışanlarının üstün peformansından almaktadır. Personel alımları sadece BİM mağazalarına değil, depo ve ofislere de yapılmaktadır. Bundan dolayı personel alımı açık pozsiyonları oldukça fazladır. BİM insan kaynakları birimi personel alımı ihtiyacı planlayarak buna göre alımları yapmaktadırlar.

BİM Açık İş Pozisyonları Neler?

Bim farklı pozsiyonlara personel alımık yaptığından bahsetmiştik. Şimdi bu pozisyonların ne olduğuna ve hangi şehirlerde alımların yapılacağından bahsedelim.

  • Taze Gıda personeli (Çankaya/Ankara)
  • Kasa Reyon Personeli (Mamak, Çankaya/Ankara)
  • Bilgi İşlem Asistanı (İstanbul)
  • Gıda Mühendisi (İstanbul)
  • Mağaza Personeli – Engelli (Ülke Geneli)
  • Unlu Mamüller Personeli (Ülke Geneli)
  • Kozmetik Personeli (Ülke Geneli)
  • Et-Şarküteri Personeli
  • Mağaza Mal Kabul Personeli

BİM iş başvurusu nasıl yapılır?

BİM iş başvuruları elektronik ortam üzerinden gerçekleşmektedir. Bulunduğunuz il veya ilçede bulunan bim mağazalarına yüzyüze görüşmeye çağrılabilirsiniz. Bunun öncelikle yapmanız gereken aşağıya yazdığımız internet bağlantısını tarayıcınıza kopyalamak ve bim iş ilanlarını görüntülemek olacaktır. Şu anda aktif olarak 55 iş ilanı bulunmaktadır. Bu ilanları personel alımları oldukça artıp azalmaktadır. Bunun için sık sık kontrol etmelisiniz.

https://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İşkur Üzerinden Noter Katibi Büro Memuru iş ilanı yayınlanmıştır

KPSS sınav pğuanı şartı olmaksızın İŞKUR üzerinden başvuru yaparak en az lise mezunu noter katib ialımı yapılacaktır. Başvuru detayları yazımızın...

Kapat