File Mağazaları personel alımı iş başvurusu

Bim mağazalarının konsept değiştirerek 2015 yılında perakende sektörüne giriş yapmıştır. Bim mağazaları kadar yaygın olmasa da onun kadar yaygınlaşacaktır. File mağazalarının amacı müşterilerine gıda, kişisel bakım, genel temizlik ve taze ürünler sunmaktır. File mağazalarında ortalama 3000 farklı ürün bulunmaktadır. Bunun dışında mağazaya özel et, şarküteri, teze sebze ve meyve, unlu mamülleri bölümleri yer almaktadır.

File mağazaları, Bim mağazalarının alt kolu olarak aynı BİM gibi kendi ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır. File mağazaları işlenmiş gıda ürünleri için çiftçi anlamına gelen “harras”, kişisel bakım ürünleri için “daycare” ve temizlik ürünleri için “actisoft” markalarını satışa sunmuştur.

File mağazaları personel alımı süreci devam etmektedir. 2 yıllık olan firma büyüme hedefinde olduğu için yeni mağaza arayışları içindedir ve sürekli personel alımı ilanı yayınlamaktadır. File mağazaları personel alımı yaparken en az lise mezunu olma şartı aramaktadır. Eğer daha önce perakende sektöründe çalışmış iseniz File mağazalarında iş bulma şansınız daha yüksek olacaktır.

File Mağazaları Şubeleri nerededir?

  • KOCAELİ (İzmit, Darıca)
  • TEKİRDAĞ (Çorlu)
  • ZONGULDAK (Ereğli)
  • İSTANBUL (Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, Esenyurt, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Tuzla, Üsküdar, Sancaktepe, Sultangazi, Sarıyer)

File Mağazaları iş başvurusu yapmak isteyen kişiler File mağazaları internet sitesi üzerinden online olarak iş başvurusu yapabilirler. Fakat şu anda https://www.file.com.tr/filedekariyer/ internet sitesi adresi üzerinden başvurular aktif değildir. Bunun yerine Eyüp Sultan Mahallesi Mehmet Akif Caddesi Fuzuli sokak No:1 Sancaktepe / İstanbul Telefon: 0 216 217 35 35 adresinden bilgi alarak ya da File mağazalarına özgeçmiş bırakarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

File Mağazaları personel alımı iş başvurusu” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mısır Kahire Lise Mezunu Türk Personel Alımı Duyurusu

Mısır'ın başkenti Kahire'de çalışacak en az lise mezunu Türk personel alımı yapılacaktır. Arapça bilmek zorunludur.

Kapat