Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları

2019 yılının girmesi ile birlikte bir çok kurum personel alımları yapacak. 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında hükümet askeri birlikleri şehir dışına alınca şehir merkezilerinde güvenlik açığı doğmuştur.

2019 yılında bir çok özel firma güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Belediyeler bile parkların güvenliğini sağlamak için güvenlik görevlisi alımı yapacaktır.

Güvenlik görevlisi olmak için ilk olarak sertifika sahibi olmanız gerekmektedir. Bu güvenlik görevlisi sertifikası silahlı ve silahsız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Silahsız güvenlik görevlileri genellikle AVM’ler, mağazalar, okullar gibi yerlere görevlendirirken silahlı güvenlik görevlileri için ise havaalanı, banka gibi üst düzey güvenlik gereken yerlerde çalışabilmektedir.

Türkiye genelinde büyük küçük şirketler, siteler, bankalar, hastane ve hatta parklar dahi çevre güvenliğini sağlamak için güvenlik görevlisi alımı yapmaktadırlar. 2019 yılında kurumlar ve özel şirketler bünyesinde ihtiyaç duyduğu kadrolara silahlı veya silahsız güvenlik görevlileri alacaktır.

Eğer sizinde özel güvenlik kimlik kartınız varsa ve iş arıyorsanız yada çalışmakta olduğunuz işten memnun değilseniz yayında olan ilanları inceleyerek size uygun olduğunu düşündüğünüz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi Alımı  yılında çok farklı sektörlerde ve Türkiye genelinde yapılacaktır. Verilmiş olan ilanlar arasında kurumsal firmaların ilanları da olduğu için yayınlanmış olan ilanları incelemenizi kesinlikle öneriyoruz. Sizde güvenlik personeli alımı için ilan yayınlayan firmaların ve kurumların iş ilanlarından faydalanmak istiyorsanız haberimizin devamındaki detayları inceledikten sonra ilgili iş ilanları sayfasına giderek başvuru aşamalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi Alımı:

⇒ Güvenlik Elemanı ( Yurtiçi Kargo )
⇒ Güvenlik Görevlisi ( Özdilek AVM )
⇒ Güvenlik Görevlisi ( Albayrak Grubu )
⇒ Güvenlik Görevlisi ( Tam Plastik )
⇒ Güvenlik Görevlisi ( Yılport Holding )
⇒ Güvenlik Görevlisi ( Özak Global Holding )

Liste sürekli güncellenecektir.

Adaylardan İstenen Başvuru Şartları:

  • En az lise mezunu,
  • Benzer görevde minimum 3 yıl deneyimli,
  • 25-35 yaş aralığında,
  • Silahlı veya silahsız güvenlik sertifikasına sahip,
  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

Güvenlik Görevlisi Alımı yapan şirketlerin yayınlamış olduğu ilanlardan bir kaçı yukarıda verdiğimiz gibidir bu ilanlar haricinde iş başvurusu alınmaya devam eden 140 adet ilan bulunmaktadır. Bu sayı ihtiyaca göre haftalık olarak değişebilmektedir. https://goo.gl/KKe6ip bağlantısı ile güvenlik görevlisi alımı ile ilgili güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları” için 2 yorum

  1. Doğuda yapılan alımlar nedeniyle ilanları daha sık görmek istiyoruz.güvenlik alımları doğuda hiç mi yok

  2. Askerden yenı geldım ve iş arıyorum bu silahlı silahsız güvenlik işi için başvuru yapçaktım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Osmangazi Üniversitesi lise mezunu 55 hemşire alımı ilanı yayınladı

Eskişehir'de bulunan iki üniversiteden biri olan Osmangazi Üniversitesi bünyesindeki sağlık uygulama ve araştırma hastanesinde çalıştırmak üzere 55 lise mezunu hemşire...

Kapat