Tüvasaş Milli Tren Projesi için Sözleşmeli Personel Alıyor

TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanmış olan iş ilanına göre Milli Tren Projesinde İstihdam Edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Kurum, bu alımları 399 sayılı KHK’ya tabi Sözleşmeli statüde Mühendis alımı ile yapılacaktır. Başvuru şartlarını taşıyıp başvurularını süresi içerisinde yapan kişilere yazılı ve sözlü sınav uygulayarak bunun neticesine göre istihdam gerçekleşecektir. Adaylara atama onayları hariç yapılacak tüm tebligatlar ve duyurular, http://www.tuvasas.gov.tr internet adresinden yapılacak olup, ayrıca yazılı tebligat gönderilmeyecektir. Atanmaya hak kazanan adayların Güvenlik Tahkikatı olumlu sonuçlanması halinde atamaları yapılacaktır.

TÜVASAŞ Alım Yapılacak Kadrolar

  • Makine Mühendisi (2 Kişi)
  • Elektrik-Elektronik Mühendisi (2 Kişi)
  • Endüstri Mühendisi (2 Kişi)
  • Metalurji Malzeme Mühendisi (1 Kişi)
  • Yazılım Mühendisi (1 Kişi)
  • Bilgisayar Mühendisi (4 Kişi)

Başvuru Koşulları Neler?

  • 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
  • Son başvuru tarihi itibariyle fakültelerin veya denkliği Yükseköğretim kurulunca onaylanmış yükseköğretim kurumlarının Makine Mühendisliği (kodu:4639), Elektrik-Elektronik Mühendisliği (kodu:4611), Endüstri Mühendisliği (kodu:4703), Metalurji-Malzeme Mühendisliği (kodu:4691), Yazılım Mühendisliği (kodu:4533), Bilgisayar Mühendisliği (kodu:4531) bölümlerinden mezun olmak,
  • 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
  • Son başvuru tarihi itibariyle, son 5 yıl içerisinde YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olmak.

İş İlanına Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Sınav başvuruları 22 Kasım 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Başvurular “Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü Milli Egemenlik Caddesi No:131 Adapazarı / SAKARYA / TÜRKİYE” adresinden veya şirketin internet adresinden (http://www.tuvasas.gov.tr) temin edecekleri “Başvuru Formu” nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Başvru evrakları yukarıda belirtilen adrese şahsen veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan İçişleri Bakanlığı en az 12 Bin TL maaşlı KPSS şartsız personel alımı yapıyor başlıklı makalemizde içişleri bakanlığı personel alımı, kamu yüksek maaşlı personel alımı ve kpss şartsız kamu personeli alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Temizlik görevlisi iş ilanları ve alım yapan firmalar

Temizlik görevlisi olarak çalışmak isteyenler için yayınlanmış olan 80'den fazla iş ilanını illere göre araştırdık.

Kapat