Yurt Dışı iş ilanları inşaat işçisi alım ilanları 2017

Yurt dışında çalışmak ülkemize göre bir çok kişiye cazip gelmektedir. Ülkemizde bir yılda kazanabileceği paralı yurt dışında bir kaç ay içerisinde kazanmak mümkündür. Bir de  ülkemizdeki işsizlik oranı düşünüldüğünde açılan iş ilanlarına binlerce kişi başvurmaktadır.

Türkiye’de iş bulmak bazı sektörlerde gerçekten zor; çünkü genç ve işsiz nüfus sayısı bir hayli fazla olduğu için talep çok fazla, dolayısıyla alınan maaşlar da düşük. Özellikle inşaat ve sanayi sektörlerinde vasıflı – vasıfsız kişiler iş bulmak istemekte ancak zorlanmaktadırlar. Bu nedenle yurt dışı iş ilanları pek çok kişiye cazip gelmektedir.

Yurtdışı İstihdam Alanları

Yurtdışında özellikle inşaat, sanayi gibi sektörlerde çalışacak pek çok işçi alımı ilanıyla karşılaşmak mümkün. Bu işle ilgilenen şirketler çalışanlarla sözleşme yapmakta ve bu sözleşmeler neticesinde çalışanlarının vize, ulaşım gibi ihtiyaçlarıyla da ilgilenmektedirler.

Fayans ustası, duvar ustası, boyacı, iş makinesi operatörü, tesisatçı ve elektrikçi gibi pek çok vasıflı – vasıfsız işçi yurtdışında çalışabilmektedir. Şirketler anlaşmaları dahilinde bir yerde biten iş veya proje sonrasında ekibiyle başka ülkelere de gidebilmektedir.

Yurtdışı İşçi Maaşları

Yurtdışında gidilen ülke veya çalışılan şirkete göre maaşlar değişiklik gösterebilmektedir. Ancak ortalama bir rakam verecek olursak yurtdışında işçi maaşları hakkında şunu söylemek mümkün; düz bir işçi aylık ortalama 2,000 dolardan maaşlarla çalışmaktadır ki vasıflı işçiler ve mühendisler için bu rakam 4,500 – 5,000 dolara kadar çıkabiliyor. Gidilen ülkenin yaşam koşulları da maaşları etkileyen bir başka faktör.

Yurtdışı İş İlanları Başvuru

Yurtdışında çalışmak istiyorsanız şirketlerin yurtdışı inşaat iş ilanları takibinde olmanızı öneririz. Şirketler işçi alımı yaptıkları dönemlerde bunları yayınlamakta ve şirkete başvuranlar arsında eleme yaparak ekiplerini oluşturmaktadırlar. Bireysel olarak başvuran işçiler veya ekibiyle başvuran işçiler değerlendirilmekte ve sahip oldukları / olmadıkları vasıflara göre seçilmektedirler. İlanlara https://goo.gl/5EBrtz bağlantısında ulaşarak kendinize uygun olanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yurt Dışı iş ilanları inşaat işçisi alım ilanları 2017” için 11 yorum

  1. Alçıpan ve kaynak ustası projeden anlayıp uygulayabiliyorum. 8 yıllık deneyim.

  2. İnşaat kalıp ustasıyım artı eskavatör ve beko loder oparatörüyüm belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum

  3. Alçı boya ustasiyim yurtdışında çalışmak istiyorum eğer ilgilenirseniz çalışmak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Katılım Bankası Personel Alımı İlanları 2017

Günümüzde hızla şubeler açmaya başlayan katılım bankalarından Vakıfbank katılım bankası 2017 yılında yeni açacağı şubelerine personel alımı yapacaktır.

Kapat