İletişim

UYARI: İş arayan ve iş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. “iskuris.com” iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez.
iskuris.com‘un ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez.
iskuris.com sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. iskuris.com’un iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur.
İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir.
Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. Yorum kısmına telefon numarası yazılı olan hiç bir ilan onaylanmamaktadır.

Kaldırılmasını istediğiniz içerikleri buraya tıklayarak bize iletebilirsiniz. Talebiniz incelenecek ve uygun bulunursa içerik siteden kaldırılacaktır.

Sitemiz üzerinden personel ve memur alımları ilanları da yayımlanmakta ve kaynak göstermektedir. Kaynak gösterilmeden yayımlanan ilanlar için iletişim sayfamızda yer alan mail adresi ile iletişim sağlayabilir sorunu çözebilmemize yardımcı olabilirsiniz.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

İş İlanlarım sitesi olarak Uyar / Kaldır Sistemi‘ni benimsemiş bulunmaktayız. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4′e göre telif hakları bulunan içerikler uyarıyı takip eden 3 gün içerisinde sitemizden/sunucumuzdan kaldırılmaktadır.

Telif hakkı bulunan içerikler için iletişim bölümünden gerekli uyarıları yapabilirsiniz.

Aşağıda E-mail adresimizi kullanarak  bize ulaşabilirsiniz!

Facebook.com/iskuris

Twitter.com/iskuriscom

ajanshaberleri@hotmail.com

http://iskuris.com